NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Święta bez opłat ZAiKS

2018-03-22 07:58:50

Marzec sprzyja pozytywnemu nastawieniu, spacerom, spotkaniom. Pierwsze promyki słońca, wiosenne spacery i świąteczne spotkania – to kwintesencja marca. W okresie wiosennym jedno jest pewne – wszelkie miejsca spotkań, jak restauracje, kawiarnie, a nawet salony fryzjerskie i SPA przeżywają oblężenie.  Jako managerowie i właściciele lokali chcielibyśmy sprawić, aby czas spędzony przez klientów w naszych progach był niezapomnianym doznaniem do którego z chęcią będą niejednokrotnie wracać. To dobry czas na to, aby  zastanowić jak stworzyć pozytywną aurę miejsca? Wystrój oraz muzyka to główne atuty każdego lokalu. O ile design lokalu to sprawa, którą zamykamy poprzez kupno odpowiednich przedmiotów i ich aranżację, o tyle sprawa muzyki odtwarzanej w lokalu to coś o co ciągle musimy dbać.

 
Wiosenna muzyka w restauracji i kawiarni przyciąga klientów

Wiosenny nastrój w restauracji i kawiarni przyciąga klientów

 
Koszt odtwarzanej muzyki w lokalu

Kiedy w lokalu odtwarzamy radio czy nawet YouTube musimy pamiętać o konieczności płacenia ZAiKS-owi.  To na pewno nie pomaga naszym finansom. Opłaty te są dość duże, a jakość odtwarzanej muzyki niekoniecznie dobra – reklamy, wiadomości, pomieszane rodzaje muzyki niepasujące do typu lokalu. Trzeba również pamiętać, że za jakością idą klienci, co także przekłada się na nasze zarobki. Jak zadbać o jakość lokalu i zarobków?

Muzyka w lokalu
Muzyka na Wielkanoc w lokalu - jak wybrać?

Muzyka na Wielkanoc w lokalu – jak wybrać?

Wieloletnie i bogate doświadczenie w doborze odpowiedniej muzyki do lokalu w dobrej cecha główna ARP Media. Nasza oferta to kilkadziesiąt tysięcy utworów niezależnych posortowanych według gatunków muzycznych oraz dobór odpowiedniej muzyki do konkretnej okazji lub stylu pomieszczenia. Pośród wielu utworów za które nie trzeba płacić ZAiKS-owi, znajdują się utwory na różne okazje – również te, które idealnie będą pasować do okresu przedświątecznego. Wszyscy nasi klienci otrzymują certyfikaty potwierdzające legalność odtwarzanych utworów oraz fakt że jedynie APR Media posiada pełne prawa autorskie do nich. W tym wypadku ZAIKS, STOART ani żadna inna organizacja OZZ nie może sobie rościć do nich praw. Niezależnie czy jesteście właścicielami dużej restauracji czy małej osiedlowej kawiarni, pomożemy wybrać odpowiednią dla Ciebie muzykę bez opłat ZAIKS.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: